• Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zachęcamy do kontaktu w sprawach, w których potrzebujecie Państwo konsultacji z pedagogiem, związanych np. z trudnościami wynikającymi z nauki, w tym w formie zdalnej, pojawiających się problemów wychowawczych, spraw formalnych (pisma, opinie itp.)

Proponujemy pozostanie z nami w kontakcie przez dziennik Librus, MsTeams lub skorzystanie z kontaktu telefonicznego w godzinach pracy szkoły.

Telefon do kontaktu: 518631344

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.

Anna Celna

Katarzyna Kuncewicz-Sośnicka

...........................................................................................................

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12

To bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież mogą otrzymać wsparcie psychologiczne. Telefon i czat internetowy są czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.