• INFORMACJE O OBIADACH

W OŁAWIE

w roku szkolnym 2023/2024

Szanowni Państwo,

1. Decyzją Rady Rodziców do Gminnej Szkoły obiady będzie dostarczać Restauracja Palce Lizać  ul. Ciepłownicza 24e z Siechnic.

2. Zamawianie obiadów odbywa się wyłącznie za pomocą aplikacji zamowposilek.pl, natomiast wpłaty za obiady dokonuje się na konto szkoły płacąc za miesiąc z góry. Szczegółowa instrukcja zamawiania obiadów w załączeniu.

3. Ceny obiadów od 1 styczna 2023r. wynoszą:
          * Zupa - 2 zł
          * II danie - 8 zł
          *Podwieczorek - 5 zł
          *Zestaw dwudaniowy - 10 zł
          *Zestaw dwudaniowy z podwieczorkiem - 12 zł
          *Pierogi  - 9,50 zł

3. Państwa wpłata będzie zasilać konto ucznia. Po wykorzystaniu wpłaconej kwoty, konto zostanie zablokowane i nie będzie możliwości zamówienia obiadów.

4. W naszym cateringu działa system zamawiania posiłków aplikacja „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

Rejestracja jest możliwa na naszej stronie internetowej:

5. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

Jak się zarejestrować:

Jak płacić i zamawiać posiłki:

6. System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiemy jakie zestawy zostały wybrane i na które dni. Wpłaty proszę dokonywać na konto szkoły .

GMINNA SZKOŁA PODSTAWOWA  im. Polskich Noblistów w Oławie, ul. Lwowska 10

PKO BANK POLSKI S.A.

NR KONTA 24 1020 5242 0000 2502 0414 1008

7. Zamówienie i anulowanie posiłków jest możliwe do godz. 8:00 w dniu wydania posiłku

Wpłaty za posiłki proszę dokonywać na konto SZKOŁY , aplikacja służy tylko i wyłącznie do zamawiania i odmawiania posiłków .

Za dokonanie zapłaty, uważa się fakt zaksięgowania środków na  koncie szkoły. Prosimy o uwzględnienie podczas wnoszenia opłat, długości realizacji przelewów przez inne banki (1-2 dni robocze).

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

• w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
          • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
          • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
          • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

8. W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

9. Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc”.

ZASADY ZACHOWANIA W STOŁÓWCE

*W stołówce przebywają uczniowie wyłącznie spożywający obiady.

*Podczas spożywania posiłków obowiązują zasady kulturalnego zachowania.

*Po skończonym posiłku należy zostawić po sobie porządek.